AVG ENERJİ | Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında kurulan Avg Enerji, yine aynı yıl içinde kurumsal bir kimlik kazanarak enerji alanında faaliyete geçmiştir. . Avg Enerji, tecrübeli teknik kadrosu ile enerji inşaat projelerini geliştirmekte, devreye almakta ve işletmektedir

Değişen elektrik teknolojisini ve işçiliğini yakından takip eden firmamız bunu iş ortamına, yüklendiği enerji alt yapı-üst yapı inşaatlarına aktarmış ve süregelen elektrik enerji inşaat piyasasında öncü firmalardan olmuştur.

Müşteri değil iş ortağı anlayışıyla, tamamıyla insan odaklı, iş öncesi ve iş sonrası memnuniyeti gözeten, etik rekabetin temel değer olduğu istikrarlı bir ticaret ortamı için uğraş veren firmamız, iş yaşamı kalite kriterlerine tam uyumuyla da sektörde farklı ve seçkin bir konuma kendini taşımıştır.

AVG ENERJİ;  AG-YG Tesis Yapım İşi, Şehir şebekeleri, Enerji Nakil Hatları, Trafo Binaları, Aydınlatma Hatları ve Taahhüt İşleri  yapmaktadır.
Faaliyet alanımızı her geçen gün genişletmekte üstlendiği projeleri gerçekleştirirken; dürüstlük, müşteri memnuniyeti, kaliteli, ekonomik ve sözleşme şartlarına uygun iş yapmayı, en gelişmiş teknolojileri kullanmayı, çevreyi koruyacak tarzda proje geliştirmeyi taahhüt eder.